پشتیبانی فنی

بسته های پشتیبانی فنی و امنیتی سایت، با بالاترین کیفیت خدمات جهت توسعه و افزودن امکانات به سایت، کاربرپسندی، رفع باگ های امنیتی و فنی سایت

مزایا و کاربرد های خدمات پشتیبانی سایت

به مجموعه اقداماتی که پس از راه اندازی یک محصول انجام میشود، پشتیبانی گفته میشود. در صورت کاربردی بودن این بخش، کاربران می توانند به راحتی انتقادات، پیشنهادات و مشکلات وبسایت را به مدیران انتقال دهند و در روند بهبود و پیشرفت سایت تاثیر گذار باشند، همچنین مسئولین وبسایت با آگاه شده از بازخوردهای دریافتی می توانند نسبت به برطرف کردن ایرادات و یا اضافه کردن ویژگی های جدید اقدام کنند.

این مسئله باعث رضایت خاطر کاربران می شود که نتیجه آن ارتقا رتبه در موتورهای جستجو و افزایش کاربران و بازدیدکنندگان است. به همین دلیل وبسایت های موفق تاکید بسیاری بر روی کیفیت بخش پشتیبانی خود دارند.

اهمیت بخش پشتیبانی فنی و امنیتی سایت 

پشتیبانی فنی در قبال گزارش های مدیر وبسایت اعم از عدم کارایی بخش هایی از سایت، عدم نمایش مناسب عناصر در صفحه، وجود خطاهایی در عملکرد و غیره وظیفه بررسی باگ های احتمالی، تغییر رابط کاربری بهتر، اضافه نمودن امکانات خاص مورد نیاز وبسایت و کاربران آن وب سایت و همچنین بهینه سازی سایت در اسرع وقت را دارند.

ایمن نگه داشتن و مراقبت از اطلاعات شخصی کاربران و تامین امنیت کلی سایت بر عهده بخش پشتیبانی فنی می باشد. در صورت هک شدن و لو رفتن اطلاعات، خسارات جبران ناپذیری متوجه مدیر و اعتبار وب سایت می شود، بنابراین کارشناسان بخش پشتیبانی با بررسی مداوم و انجام تست های مختلف از ایمن بودن وب سایت اطمینان حاصل می نمایند و با برطرف کردن نواقص از سواستفاده هکرها جلوگیری می کنند.

بسته های خدمات پشتیبانی فنی شرکت رابسانا

بسته پشتیبانی عادی

زمان انتظار ۱۰ روز
تایم پشتیبانی ٨ صبح الی ٦ عصر
حداکثر ساعت پشتیبانی در ماه ٢٠ ساعت
تعداد سایت ۱ سایت
رفع باگ دارد
طراحی و واکنش گرایی صفحات ندارد
رفع مشکلات فنی و امنیتی ندارد
بارگذاری محتوا ندارد
افزودن امکانات ندارد
.:: نوع ارتباط ::.
تیکت دارد
واتساپ ندارد
تماس تلفنی ندارد

بسته پشتیبانی تخصصی

زمان انتظار ۵ روز
تایم پشتیبانی ٨ صبح الی ٦ عصر
حداکثر ساعت پشتیبانی در ماه ٣٠ ساعت
تعداد سایت ۱ سایت
رفع باگ دارد
طراحی واکنش گرایی صفحات دارد
رفع مشکلات فنی و امنیتی دارد
بارگذاری محتوا ندارد
افزودن امکانات ندارد
.:: نوع ارتباط ::.
تیکت دارد
واتساپ دارد
تماس تلفنی ندارد

بسته پشتیبانی حرفه ای

زمان انتظار فوری
تایم پشتیبانی ٢٤ ساعته
حداکثر ساعت پشتیبانی در ماه ٥٠ ساعت
تعداد سایت ۱ سایت
رفع باگ دارد
طراحی واکنش گرایی صفحات دارد
رفع مشکلات فنی و امنیتی دارد
بارگذاری محتوا دارد
افزودن امکانات دارد
.:: نوع ارتباط ::.
تیکت دارد
واتساپ دارد
تماس تلفنی دارد

تاثیرات بخش پشتیبانی بر روی مخاطبان وبسایت

بخش پشتیبانی بازتاب دهنده رویکرد شما در مواجه با ایرادات و خطاهای موجود در سایت می باشد. اگر از وبسایت خود خوب نگهداری نکنید، به مرور زمان تعداد خطاها و اطلاعات منسوخ شده افزایش میابد که تاثیر نامناسبی بر روی بازدید کنندگان سایت خواهد گذاشت و از وب سایت شما یک تصویر ضعیف در ذهن مخاطب باقی خواهد ماند.

اما در صورت تعمیر و نگهداری مستمر و برطرف کردن به موقع ایرادات و نواقص، اعتماد بازدید کنندگان افزایش میابد که نتیجه آن افزایش ترافیک وبسایت و درآمد شما میباشد. به همین دلیل تمام وبسایت های بزرگ، به صورت روزانه و منظم وبسایت خود را بررسی می کنند تا مخاطب شاهد هیچ گونه بی نظمی و ایرادی نباشد.

با استفاده از پکیج های پشتیبانی فنی و امنیتی سایت رابسانا میتوانید ایرادات وبسایت خود را برطرف کرده و ویژگی های کاربر پسند و متنوعی را جهت راحتی و جذب کاربران به بخش های مختلف وبسایت خود اضافه کنید. شما می توانید نسبت به نیاز وبسایت خود، پکیج موردنظر را انتخاب کرده و از پشتیبانی کارشناسان رابسانا جهت رفع نواقص، باگ های سایت و ارتقا کیفیت وبسایت خود بهره‌مند شوید؛ و در مدت زمان کوتاهی به عنوان یکی از برترین وبسایت ها در حوزه فعالیت خود شناخته شوید.

پکیج های پشتیبانی فنی و امنیتی وبسایت