rabsana logo

تبلیغات کلیکی گوگل

خدمات تبلیغات کلیکی گوگل :خرید، شارژ و مدیریت گوگل ادوردز

ادوردز یا گوگل ادز یا تبلیغات کلیکی گوگل یکی از محبوب ترین سرویس های ارائه شده گوگل است یا به عبارت بهتر بیشترین درامد کمپانی گوگل از تبلیغات کلیکی گوگل ادز و تبلیغات است.

این سرویس به علت مقرون به صرفه بودن و بازدهی خوب نسبت به هزینه ای که بابت آن پرداخت میشود بسیار محبوب است، گوگل فقط بر اساس دیدن تبلیغ یا لینک وبسایت توسط کاربر و کلیک کردن کاربر روی این لینک مبلغی را از حساب تبلیغ دهنده کسر میکند که این روش به نوعی جزء روش های تبلیغی پربازده و نسبتا ارزان می باشد.

همچنین استفاده از خدمات گوگل ادز باعث بیشتر دیده شدن وب سایت شما و شناختن وبسایت خود به دیگران در ابتدای شروع به کار سایت و یا هر زمان که بخواهید لینک وبسایت شما جز اولین نتایج جست و جوی گوگل باشد . این گونه تبلیغات به عنوان یک متد تاثیر گذار در جهت معرفی محصول و برند محسوب می شود.

شرکت طراحی و مهندسی رابسانا با بهره گیری از متخصصان و کارشناسان حرفه‌ای سئو و بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو، خدمات گوگل ادز تبلیغات در تمام زمینه های حوزه مجازی و بستر اینترنت تمامی اقدامات لازم جهت معرفی برند و محصول شما را انجام می دهد. به طوری که در مدت زمان کوتاهی وبسایت شما جزء نتایج برتر در صفحه اول جستجوی گوگل خواهد بود.

همچنین کارشناسان شرکت رابسانا با دریافت اطلاعات مورد نیاز، برند و یا محصولات شما را به بهترین نحو معرفی خواهند کرد.جهت آشنایی بیشتر با سرویس تبلیغ کلیکی گوگل به مقاله حقایق تاثیر گذار تبلیغات گوگل ادوردز رجوع فرمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص میتوانید با کارشناسان شرکت رابسانا ارتباط برقرار کرده و از جزئیات این سرویس اطلاعات لازم را کسب نمایید.

خدمات تبلیغات کلیکی گوگل :خرید، شارژ و مدیریت گوگل ادوردز

چرا باید از تبلیغات کلیکی گوگل استفاده کنم؟

یک دلیل عمده برای استفاده از تبلیغات کلیکی گوگل داشتن کنترل کاملی بر هزینه تبلیغات است به طور مثال اگر شما برای تبلیغات خود بودجه ای در نظربگیرید هرگز گوگل این هزینه را بیشتر نخواهد کرد و نسبت به بودجه شما نتایج موردنظر پیش بینی و مشخص خواهد کرد.

در اینجا چند مزایای استفاده از تبلیغات کلیکی گوگل آورده شده است

 1. منجر به افزایش شهرت و مشتری میشود.

  تبلیغات کلیکی گوگل یکی از بهترین ابزارهای است که میتواند سریع تر منجر به شهرت شود. اگر استراتژی کسب و کار شما به درستی تنظیم شده باشد امکان ارسال آگهی های بسیار هدفمند به وبسایت شما بیشتر می شود. تبلیغات کلیکی گوگل این امکان را به شما می دهد که تمرکز خود را بر روی افرادی که به دنبال تجارت شما هستند بگذارید این بدان معنی است که شما می توانید به طور مداوم با اصلاح کردن جستجو های خود تنها افرادی که تمایل به خرید محصولات و خدمات دارند را به سوی وبسایت خود جذب کنید.

 2. این ابزار یک پلتفرم بازاریابی کاملا انعطاف پذیر است.

  انعطاف پذیر بودن این ابزار را میتواند از کسانی که از این بستر استفاده نموده اند متوجه شوید چرا که برای انواع مختلف سازمانها مناسب است و با استفاده از این سیستم میتوانید به معنای واقعی کلمه " ترافیک اینترنت را خاموش و روشن " کنید و از همه مهمتر با طیف وسیعی از سیستم عامل های بازاریابی و نرم افزاری سازگار است. شما میتوانید به راحتی تنظیمات خود را برای تمرکز بر روی انواع خاصی از کاربران آنلاین سفارشی سازی کنید. به عنوان مثال میتوانید افراد را بر اساس مکان ، نوع دستگاهی که استفاده میکنند و تمایلات خود فرد که جز اطلاعات تحلیلی گوگل است هدف قرار دهید، همچنین میتوانید بودجه خود بر اساس مکان و تعداد نمایش تبلیغات تقسیم بندی کنید. و همچنین میتوانید بودجه خود بر اساس مکان و تعداد نمایش تبلیغات تقسیم بندی کنید.

 3. دریافت سود زیاد از سرمایه گذاری

  برخلاف سایر استراتژی های بازاریابی ، تبلیغات کلیکی گوگل باعث میشوند که شما فقط برای تبلیغاتی که افراد روی آن کلیک می کنند هزینه پرداخت کنید. وقتی تنظیمات تبلیغات کلیکی گوگل را بهینه کردید،میتوانید بازده بالایی از سرمایه داشته باشید که ممکن است با سایر استراتژی های بازاریابی امکان پذیر نباشد. وقتی موارد مناسبی را جهت جلب توجه مخاطب میابید که بازده خوبی را در بر داشته باشد باید تلاش و بودجه خود را معطوف آن حوزه ها کنید.

 4. نتایج را به صورت سریع و شفاف مشاهده میکنید

  تبلیغات کلیکی گوگل در ارائه نتایج سریع و گزارشات شهرت دارد. این ابزار،جهت نمایش تجزیه و تحلیل پیشرفته نتایج شما در داشبورد مربوطه، به جملات کلیک شده و کلمات کلیدی که بازدیدکننده وارد سایت شدند و مقدار هزینه به ازای هر کلیک توجه می کند.

 5. استفاده از منابع عظیم و ترافیک با کیفیت

  به دلیل تسلط بازار گوگل، این غول جستجو می تواند هر روز حجم عظیمی از ترافیک را برای مشاغل ارسال کند، البته در صورتی که بودجه لازم برا آن مشاغل در نظر گرفته شود. این شرکت به تولید و بهبود الگوریتم های موتور جستجو و تبلیغات ادامه می دهد؛ این برای کسب و کار هایی که از طریق تبلیغات کلیکی گوگل تبلیغ میکنند تاثیر مثبت دارد. زیرا این تبلیغات منجر به بازگرداندن کیفیت بالا و بازدید کنندگان به وبسایت - فروشگاه - تجارت الکترونیکی - فرم یا سایر دارایی های آنلاین کسب و کار شما می شود.

 6. کسب اطلاعات بیشتر درمورد بازار خود

  ورود به ذهن مشتریان ایده آل خود بسیار مهم است درک مخاطبان شما ،‌ کار با مشتری و یافتن خواسته های آنها را بسیار آسانتر میکند با این حال ، انجام این کار بسیار دشوار است و روش های سنتی مانند پرسش نامه و مصاحبه ، نتایج محدودی دارند. از طرف دیگر تبلیغات کلیکی گوگل اطلاعاتی در مورد عادات و نیازهای مشتری به دست صاحبان مشاغل می دهد که نسل های قبل تنها میتوانستند آرزو این اطلاعات را داشته باشند. برخی از اطلاعات باارزش تبلیغات کلیکی گوگل این امکان را به شما میدهد تا در مورد مشتریان خود بیاموزید که شامل کلمات کلیدی آنها برای یافتن وب سایت شما ، موقعیت مکانی آنها ، دستگاهی که استفاده میکنند ، زمان ها و روزهای جستجو و از این دسته اطلاعات را در اختیار شما قرار میدهد. شما میتواند از این اطلاعات برای بهبود محصولات و خدمات خود و همچنین اصلاح تلاش های بازاریابی خود استفاده کنید تا در تبلیغات، بودجه خود را به طور هوشمندانه صرف افراد علاقمند و کنجکاو کنید. تبلیغات کلیکی گوگل یکی از قدرتمند ترین ابزارهای تبلیغاتی است که تا کنون ایجاد شده است. زیرا هر روز با میلیون ها با میلیون ها کاربر و نتایج جستجوی آنها سروکار دارد و به صاحبان مشاغل نیز فرصتی منحصر به فرد می دهد تا بسیاری از این افراد را به مشتریان پرپاقرص خود تبدیل کند

مشتریان

اشخاص حقیقی و حقوقی که به ما اعتماد کردند.

مایل‌اید از محصولات گروه رمزین دیدن کنید؟

مشاهده محصولات