rabsana logo

‌خدمات هاستینگ

خدمات هاست و سرور مجازی، بهترین پکیج های سرویس میزبانی وب و هاستینگ

ویژگیهای سرویس هاستینگ و سرور ابری رابسانا

خصوصیات هاست رابسانا

هاستینگ ایمن برای تمام وبسایتها

امنیت یک وبسایت از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل شرکت طراحی وبسایت و اپلیکیشن رابسانا به طور پیش فرض یک گواهی SSL ویژه برای هر وبسایت نصب می کند. به این ترتیب وب سایت شما در برابر تهدیدات آنلاین بهتر محافظت می شود و  میتوانید به مشتریان و بازدیدکنندگان خود یک وب سایت ایمن ارائه دهید. ما همچنین از همه پرونده‌ها، ایمیل ها و دیتابیس ها به صورت روزانه و بدون دریافت هیچ گونه هزینه اضافی بک‌آپ میگیریم. برای محافظت از وبسایت شما در برابر حملات سایبری، سرویس هاستینگ ما دارای ابزارهای محافظت داخلی با نظارت 24 ساعته جهت محافظت از بدافزارها است.

هاستینگ فوق‌العاده سریع جهت ایجاد یک تجربه کاربری منحصر به فرد

برای ایجاد وبسایت ها،  چه شخصی و چه تجاری، سرعت وبسایت بسیار مهم است. یک وبسایت کند منجر به تجربه کاربری ضعیفی برای بازدید کنندگان می شود. علاوه بر این، وبسایت های سریع در موتورهای جستجو رتبه بهتری دارند که باعث موقعیت بهتر و بازدیدهای بیشتر میشود. به همین دلیل سرویس هاستینگ رابسانا با استفاده از شتابدهنده وب سرور و ذخیره سازی SSD، از بارگذاری سریع وبسایت اطمینان حاصل می کند.

هاستینگ قدرتمند و آپ تایم منحصر به فرد

سرویس هاستینگ رابسانا مبتنی بر لینوکس است و با مقیاس پذیری داخلی کاملا بهینه شده تا بتواند تجارت شما را رشد دهد. با سخت افزارهای پیشرفته،می توانیم خدمات هاستینگ قدرتمندی ارائه دهیم  بدون از هر گونه down شدن سرور، کاهش سرعت، کاهش ترافیک وعملکرد وبسایت، رضایت مشتریان و کاربران سایت شما را فراهم آورده و به بهبود کسب و کار آنلاین و افزایش رتبه و رنک سایت شما منجر خواهد شد.

خدمات هاستینگ و سرویس ها میزبانی وب
خصوصیات هاست رابسانا