rabsana logo

جستار نیروی کار

خدمات جستار نیرو ، اموزش و مهارت، معرفی به شرکتها

اگر در فکر شروع یک شرکت و یا کسب و کار هستید و به نیروهایی با تخصص های متخلف احتیاج دارید، میتوانید از سرویس جستار نیروی کار که شرکت فنی و مهندسی رابسانا توسعه داده است؛ استفاده کنید.

شرکت دیزاین و توسعه سایت رابسانا نیروهای مورد نیاز شرکت و زمینه کاری و شغلی شما را به نسبت کارایی و تخصص با ارزیابی های دقیق و کارشناسی پیش بینی کرده و در مدت زمان کوتاهی نیروهای کار مناسب را برای شرکت شما شناسایی و معرفی می نماید.

تمامی نیروها از نظر سوابق، تحصیلات و توانایی توسط کارشناسان و متخصصان خدمات جستار نیروی کار شرکت رابسانا بررسی شده و در صورت نیاز آموزش داده میشوند. به این ترتیب در کوتاه ترین زمان نیروهای مناسب به شما معرفی و جذب شرکت شما خواهند شد.

همچنین کارشناسان رابسانا در تمامی مراحل با شما ارتباط خواهند داشت تا بهترین نتیجه حاصل شود. بخش پشتیبانی نیز آماده پاسخگویی به تمام سوالات و یا ابهامات احتمالی شما هستند.

خدمات جستار نیرو شناسایی، اموزش و مهارت، معرفی به شرکتها

نحوه کار جستار نیروی کار

خدمات جستار نیروی کار رابسانا در زمینه IT به صورت تخصصی نیروی کار را آموزش و جذب می نماید درحقیقت این خدمات، دو دسته از افراد را شامل می شود که دارای مزیت های زیادی برای هر دو نیز می باشد که در ادامه به آن می پردازیم

این دو دسته شامل :

  1. افرادی که به دنبال کار می باشند، ممکن است، حرفه ای یا مبتدی باشند،که آنها را کارجو می نامیم
  2. افرادی که به دنبال کارجو های ماهر برای کسب و کارشان هستند اما زمان کافی برای یافتن و سنجش توانایی آنها را ندارند که این دسته از افراد را کارفرما می نامیم

در جستار نیروی کار رابسانا ، افراد کارجو را با مصاحبه و سنجش سطح علمی آنها را می سنجد و به آنها در حوزه های مختلف IT آموزش میدهد که در نهایت کارجویانی با مهارت بالا و خلاق ، که آماده خدمت رسانی هستند فراهم میکند.

همچنین کارشناسان رابسانا در تمامی مراحل با شما ارتباط خواهند داشت تا بهترین نتیجه حاصل شود. بخش پشتیبانی نیز آماده پاسخگویی به تمام سوالات و یا ابهامات احتمالی شما هستند.

رابسانا با توجه به اعلام کارفرمایان جهت جذب نیروی کار در هر کدام از حوزه های فعالیت IT ، رابسانا افرادی مهار و باتجربه در اختیار آنها قرار میدهد که این در صرف جویی زمان ، آسایش خاطر در توانایی افراد و بهروری بالا بسیار موثر است

مشتریان

اشخاص حقیقی و حقوقی که به ما اعتماد کردند.

مایل‌اید از محصولات گروه رمزین دیدن کنید؟

مشاهده محصولات