rabsana logo

معرفی سایت رابسانا به دیگران

با دعوت از دوستان و مشارکت در فروش محصولات و خدمات رابسانا کسب درآمد نمایید

مزیت ها و نحوه کسب درآمد از معرفی رابسانا به دیگران

در حال حاضر ۳۰٪ از کارمزد تمامی معاملات انجام شده توسط کاربر معرفی شده در بازارهای رابسانا به فرد ارجاع دهنده تعلق می‌گیرد.

برای هر معامله دقیقاً ۳۰٪ ارزش معادل ریالی کارمزد کسر شده از طرف دعوت شده به فرد ارجاع دهنده تعلق می‌گیرد. مبلغ کارمزد بر اساس درصد کارمزد کاربر دعوت شده و ارزش معادل ریالی کارمزد در لحظه انجام معامله با دقت یک ریال محاسبه می‌شود. در بازارهای تتر قیمت خرید لحظه‌ای استاندارد تتر در رابسانا برای تعیین ارزش ریالی کارمزد لحاظ می‌شود.

هدیه‌ی ارجاع به صورت تجمیعی پس از رسیدن مجموع مبالغ آن به حد نصاب ده هزار تومان به حساب کیف پول ریال معرف در رابسانا واریز می‌شود. در صورت کمتر بودن مجموع مبالغ از این حد نصاب، مجموع مبالغ پس از گذشت هفت روز به حساب معرف واریز می‌شود.

ملاک ثبت رابطه‌ی دعوت، وجود کد دعوت در فرم ثبت‌ نام یا استفاده از همان پیوند معرف برای ثبت ‌نام است. در صورتی که به هر دلیل ثبت‌نام بدون کد یا پیوند معرف صورت بگیرد، مبلغی برای معرف در نظر گرفته نمی‌شود.

فرد معرفی شده می‌تواند حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از زمان ثبت‌ نام با ورود به سامانه کد معرف خود را ثبت نماید. مسئولیت اطمینان از ثبت معرف برای کاربران دعوت شده صرفاً بر عهده‌ی معرف بوده و رابسانا مسؤلیتی در قبال عدم ورود کد معرف توسط فرد معرفی شده ندارد.

محدودیتی در تعداد دوستان معرفی شده توسط یک معرف وجود ندارد.

محاسبه‌ی درصد ارجاع دهنده در لحظه‌ی انجام هر معامله صورت می‌گیرد. هر گونه تغییر در درصد تعیین شده برای ارجاع یا ثبت معرف برای کاربران تاثیری در سهم معرف در کارمزد معاملات انجام شده پیش از آن تاریخ نخواهد داشت.

رابسانا این حق را برای خود محفوظ می‌داند که در صورت صلاح دید هر زمان که بخواهد قوانین طرح معرفی رابسانا به دیگران را تغییر دهد.