rabsana logo

خدماتی متفاوت و مرتبط

ما در رابسانا بر آن شدیم تا تمامی دغدغه ها و نیازمندی های شما را در قالب بسته های خدماتی استاندارد ارائه دهیم.

خدمات ما در جهت و راه اندازی و بهبود کیفیت کسب و کار شما ایجاد شده اند.

وب مستر

با رشد و پیشرفت روز افزون اینترنت و وبسایت های گوناگون، جذب کاربر و دیده شدن به یکی از مهمترین نگرانی های صاحبان وبسایتها و وبلاگ ها تبدیل شده است. همانطور که میدانید ارزش یک وبسایت براساس رتبه آن در موتورهای جستجو و توانایی در جذب کاربر و بازدید کننده میباشد. به علت وجود فضای رقابتی نیز تعیین استراتژی مناسب و تداوم در جذب و نگهداری مخاطب از اهمیت خاصی برخوردار است. شرکت طراحی سایت رابسانا با همکاری مجموعه ای از متخصصین حوزه سئو و بهینه سازی سایت تمامی اقدامات لازم جهت افزایش رتبه وبسایت شما مانند تامین محتوای مناسب و کاربردی، انجام تبلیغات در وب سایت های مختلف،سئو SEO و بهینه سازی موتورهای جستجو را انجام میدهد؛ به گونه‌ای که در مدت زمان کوتاهی با افزایش رتبه در گوگل، وبسایت شما به صفحه اول موتورهای جستجو انتقال میابد و کاربران و بازدیدکنندگان نیز به همان نسبت افزایش خواهند یافت.

آزمون ها

خدمات آزمونها مجموعه‌ای از سرویس‌های کاربردی میباشد که در جهت بررسی نقاط ضعف امنیتی و تکنیکی وب سایت ها، استفاده پذیری و کاربر پسند بودن سایت ، ریسپانسیو و قابلیت نمایش بر روی تمام دیوایس ها با سایز ها مختلف توسط شرکت رابسانا فراهم شده است. یکی از مهمترین نگرانی های مدیران وبسایت، مسئله امنیت اطلاعات می باشد، زیرا مشکلات حقوقی بسیاری در صورت لو رفتن اطلاعات وبسایت و کاربران آن برای مدیران وبسایت بوجود می‌آید.همچنین یک وبسایت باید دارای یک سری ویژگی جهت جذب بازدید کننده و افزایش رتبه در موتورهای جستجو مانند واکنش پذیری و استفاده پذیری باشد؛ به همین دلیل شرکت رابسانا مجموعه‌ای از آزمونها را برای اطمینان از امنیت و کیفیت وبسایت راه اندازی و توسعه داده است. مجموعه آزمونها شامل تستهای متنوعی جهت بررسی امنیت و کارایی/سرعت میباشد.

نیروی انسانی

مجموعه نیروی انسانی جهت تامین و تعلیم نیرو میباشد که به منظور سهولت در فرآیند جذب و آموزش نیروهای کار توسط شرکت رابسانا راه اندازی شده است. اگر مدیرعامل و یا کارفرمای شرکتی در حوزه توسعه و فناوری اطلاعات هستید و در نظر دارید که در جنبه های گوناگون سطح تخصص پرسنل خود را افزایش دهید و یا به دنبال جذب نیروی متخصص هستید، میتوانید این امر را به شرکت مهندسی رابسانا بسپارید. این مجموعه شامل خدمات آموزش و جذب نیروی متخصص است، که در کوتاه ترین زمان نیروی مورد نظر شما را یافته و به مجموعه شما معرفی خواهد نمود؛ همچنین در صورت نیاز، نیروی مشغول به کار شما را بر اساس تخصص مورد نیاز شما در کوتاه ترین زمان و به بهترین شیوه ممکن آموزش میدهد تا هیچگونه کمبودی از نظر کمیت و کیفیت نیروی کار در مجموعه شما احساس نشود.

امور ثبتی

این روزا دریافت مجوزهای ضروری از بزرگترین نگرانیهای افراد علاقمند به ایجاد وبسایت و مشاغل اینترنتی می باشد؛ زیرا در صورت نداشتن مجوز هر لحظه امکان فیلتر و قطع شدن دسترسی به وبسایت وجود دارد اما به دلیل کمبود آگاهی بسیاری هنوز نمی دانند که چه مجوزهایی را می بایست دریافت کنند. به همین دلیل شرکت رابسانا مجموعه امور ثبتی را جهت سهولت در دریافت مجوزهای مربوطه برای وبسایتها و مشاغل اینترنتی توسعه داده است. این مجموعه شامل نماد اعتماد، نماد ساماندهی و مجوز پرداخت یاری می باشد. اگر شما هم جزء افرادی میباشید که قصد ایجاد فروشگاه آنلاین، وبسایت به اشتراک گذاری محتوای صوتی و تصویری و یا هرگونه درگاه پرداخت را دارید اما از فرآیند دریافت مجوزهای لازم اطلاعی ندارید، میتوانید این کار را به شرکت رابسانا بسپارید.

مایل‌اید از محصولات رابسانا دیدن کنید؟

مشاهده محصولات