تبلیغات

صرفه جویی در زمان | افزایش کاربر |‌ فروش بیشتر

خدمات و سرویس های تبلیغات آنلاین رابسانا

تبلیغات مهمترین بخش معرفی یک برند،سایت، محصول یا سرویس می باشد؛ با رعایت اصول و قوانین تبلیغاتی می توانید محصول و یا سرویس مورد نظر خود را به تعداد بیشتری از انسان ها معرفی کنید.

با استفاده این سرویس گرینه های متنوعی برای تبلیغات در اختیارتان قرار خواهد گرفت که میتوانید برند و یا محصول خود را با استفاده از استراتژی های متفاوت شامل تبلیغات ویدیویی،تبلیغات کلیکی گوگل، تبلیغات کلیکی در سایت های معتبر ایرانی، پاپ آپ و بسیاری امکانات دیگر، در سایت های پربازدید تبلیغ کنید.

سرویس تبلیغات رابسانا تاکنون جزء پرطرفدارترین خدمات ارائه شده در این خصوص بوده است. این سرویس به علت همکاری با کارشناسان حرفه ای و بین المللی در این زمینه بسیار موفق ظاهر شده است. شما میتوانید با همکاری کارشناسان شرکت رابسانا، بهترین متد و استراتژی تبلیغاتی وب را برنامه ریزی و پیاده کنید و در کوتاه ترین زمان برند و یا سرویس خود را به تعداد بیشماری از بینندگان معرفی و از مقدار بازخوردهای دریافتی شگفت زده شوید.

شما میتوانید جهت کسب اطلاعات تکمیلی به صورت آنلاین با کارشناسان خبره شرکت رابسانا ارتباط برقرار کنید.

خدمات و سرویس های تبلیغات آنلاین رابسانا

اهمیت تبلیغات

تبلیغ ریشه درزندگی اجتماعی انسان‌ها دارد و عملی است که در آن فروشنده یا تولیدکننده‌ای با انجام امری سعی می‌کند که خریدار بالقوه را از تولید این محصول آگاه کند. این عمل با روش‌های گوناگونی انجام می‌شود.
از جمله :

  • تیزر تبلیغاتی
  • بنر تبلیغاتی
  • موشن گرافی
  • تبلیغات کلیکی

وقتی که صحبت از تبلیغات در قرن حاضر می‌شود، نمی‌توان نامی از تبلیغات اینترنتی نیاورد. تبلیغاتی که مزایای بسیاری در خود دارد: ارزان ، فراگیر، ماندگار ، هوشمندانه‌ و شبانه‌روزی است،همچنین هر زمان که شما بخواهید، قابل تغییر است.

کارکرد این نوع تبلیغات به خصوص زمانی که شرکت‌ها از لحاظ منابع مالی با مشکلات مواجه هستند کاملاً پر رنگ تر می‌شود. تبلیغات مستقیم یک اسلحه واقعاً کارا جهت هدف گرفتن بخش خاصی از بازار هدف است. شما می‌توانید کارت پستال، کاتالوگ، بروشور، خبرنامه یا یک نامه ساده را برای مشتریان خود بفرستید. هدایایی درون پاکت قرار دهید که نشانگر اهمیت شما به مشتریان خود باشد.

تبلیغات در موبایل

تبلیغات در موبایل که به تازگی آغاز شده‌است، شامل نمایش بنر در پایین اپلیکیشن‌های موبایل، ارسال نوتیفیکیشن و... می‌باشند. توجه داشته باشید که تبلیغ در موبایل و تبلت هزینه کمتری نسبت به سایت‌های اینترنتی دارند. این روش از تبلیغ، آمار و ارقام خوبی برای تجزیه و تحلیل بازار در اختیار شما قرار خواهد داد، که منجر به بهینه‌سازی عملکرد شما و شناسایی نیاز مردم خواهد شد.

تبلیغات رابسانا ، یک پلتفرم تبلیغات دیجیتال است که به تبلیغ‌دهندگان و صاحبان کسب‌وکارها کمک می‌کند تا تبلیغ برند، محصولات و خدمات خود را در فضای وب‌سایت‌های معتبر فارسی به مخاطبان هدفشان نمایش دهند و ترافیک با را کیفیتی جذب کنند و از سوی دیگر، به صاحبان وب‌سایت‌های ایرانی کمک می‌کند تا از طریق نمایش تبلیغ در وب‌سایت خود، به درآمدزایی پایداری دست یابند.

شبکه تبلیغاتی رابسانا همواره در تلاش است تا با استفاده از هوش مصنوعی و الگوریتم‌های یادگیری ماشین، عملکرد کمپین‌های تبلیغات اینترنتی را بهبود بخشد و موثرترین و مناسب‌ترین تبلیغ را در بهترین رسانه‌ها به هر مخاطب نمایش دهد. تبلیغات رابسانا ، یک شبکه تبلیغات آنلاین ایرانی است که به صاحبان کسب‌وکارها و برندها کمک می‌کند تا تبلیغات خود را در برترین و پرمخاطب‌ترین وبسایت‌های ایرانی به مخاطبان هدفشان نمایش دهند و همچنین، به صاحبان وبسایت‌های ایرانی کمک می‌کند تا به درآمدزایی قابل توجهی از طریق نمایش تبلیغ برسند.

قدرت تبلیغات در دنیای امروز

دنیای تبلیغات، دنیای عجیبی است. دنیایی پر از پیام‌ها، فکرها و احساس‌ها. ما به هر جایی که می‌رویم و هر جایی که نگاه می‌کنیم، با پیام‎ها درگیر هستیم. تبلیغات کاری کرده‌است که ما دیگر لازم نیست به خودمان فکر کنیم که چند وقت بعد، چه چیزی برای ما جذاب خواهد بود. ما باید روی یک نیمکت راحت بنشینیم و شما با تبلیغات خود به ما بگویید که چگونه زندگی کنیم، دنبال چه چیزی باشیم، چه چیزی بخوریم، خانه ما چه شکلی باشد، چگونه با مردم ارتباط برقرار کنیم یا هر جنبه‌ای از زندگی که برای ما مهم است. این است قدرت تبلیغات.

مشتریان

اشخاص حقیقی و حقوقی که به ما اعتماد کردند.

مایل‌اید از محصولات گروه رمزین دیدن کنید؟

مشاهده محصولات