rabsana logo

تولید محتوا

تولید انواع محتوای متنی،ویدیویی، تصویری و موشن

امروزه با پیشرفت مشاغل اینترنتی و افزایش رقابت بین کسب و کارهای مختلف، و کسب رتبه بالاتر در نتایج جست و جوی گوگل تامین محتوای مفید و کاربردی اهمیت ویژه‌ای پیدا کرده است.

موتور جستجوی گوگل و دیگر موتور های جست و جوی موجودبا استفاده از الگوریتم های مختلف، کیفیت محتوای وبسایت شما را ارزیابی میکنند، به عنوان مثال اگر محتوای وبسایت شما مناسب با کسب و کارتان نباشد و کاربر پس از مدت کوتاهی وب سایت شما را ترک کند، یک سیگنال منفی به گوگل ارسال خواهد شد که باعث پایین آمدن رتبه وبسایت شما خواهد شد؛

خلاف این موضوع نیز صادق است؛ اگر محتوای وبسایت شما مناسب با نیاز کاربر باشد، گوگل رتبه شما را افزایش و وبسایت شما را برای تعداد بیشتری از کاربران نمایش خواهد داد. به همین دلیل تولید محتوای مفید، کاربردی و مناسب جهت معرفی محصولات و خدمات وبسایت شما بسیار ضروری و مهم می باشد؛ همچنین محتوای مناسب باعث جلب اعتماد کاربر، بازگشت و استفاده مداوم وی از وبسایت شما میشود که در نهایت باعث افزایش فروش محصولاتتان خواهد شد.

شرکت رابسانا با داشتن تیم تولید محتوای مجرب و حرفه ای خود در این زمینه، محتوای مناسب و کاربردی جهت معرفی وبسایت و محصولات شما را تولید و رتبه سایت شما را در کوتاه ترین زمان بهبود خواهد بخشید. شما میتوانید جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان و مشاوران شرکت طراحی سایت رابسانا ارتباط برقرار کرده و اطلاعات تکمیلی را دریافت نمایید.

تولید انواع محتوای متنی،ویدیویی، تصویری و موشن

مزایایی تولید محتوا

عملا هر شرکت بزرگی دارای وب سایتی است که مشتریان و بازدید کنندگان برای کسب اطلاعات در مورد گزینه های خود از آن استفاده می کنند. اگر دارای یک وبسایت هستید و یا در شبکه های اجتماعی حضور دارید، به تولید محتوا نیاز خواهید داشت که به سازمان شما در رسیدن به اهداف خود کمک می کند. اگر مطمئن نیستید که نوشتن محتوا چگونه می تواند به شما کمک کند، با پنج مزیت زیر آشنا شوید، سپس درخصوص تاثیر محتوا در افزایش ترافیک وبسایت خود تصمیم بگیرید.

 1. تولید محتوا می تواند رتبه شما در موتورهای جستجو را افزایش دهد

  تبلیغات کلیکی میتواند به سرعت تعداد زیادی از کاربران را جذب کند اما این روش هزینه زیادی دارد و به طور طبیعی رتبه وبسایت شما را افزایش نمی دهد. با این حال، نوشتن محتوای حرفه‌ای به نویسندگان اجازه می دهد تا از روش های مختلف سئو برای انتقال وبسایت به صفحه اول نتایج موتور جستجو استفاده کنند. به گفته نیل پاتل، متخصص سئو و بازاریابی، 75% مردم هرگز فراتر از صفحه اول نتایج گوگل نگاه نمی کنند. نوشتن محتوا، مدتی طول می کشد تا شما را به بالای نتایج موتور جستجو برساند، اما نتیجه بخش است.با افزودن محتوای بهینه شده بیشتر به سایت خود، رتبه خود را ارتقا داده و بازدیدکنندگان بیشتری را به خود جذب خواهید کرد.

 2. با نوشتن محتوا، مشتریان را به سمت کانال فروش هدایت کنید

  در حالت ایده‌آل، شما محتوایی را منتشر می کنید که افراد در نقاط مشخصی از کانال فروش هدف قرار دهد. برخی از پست های وبلاگ شما اطلاعات عمومی را ارائه می دهد که خوانندگان را علاقه‌مند می کند. نویسندگان با تجربه‌ای را که محتوای مناسبی در جهت افزایش فروش شما تولید می کنند، استخدام کنید. آنها می توانند محتوایی تولید کنند که خوانندگان را از یک مرحله به مرحله دیگر هدایت کنند.

 3. نوشتن محتوا می تواند نرخ بازاریابی را افزایش دهد

  از آنجا که محتوای حرفه‌ای، خوانندگان را به سمت کانال فروش هدایت می کند، می توانید انتظار داشته باشید که نرخ بازاریابی را نیز افزایش دهد. به این صورت خوانندگان در مورد محصولات و خدمات شما اطلاعات بیشتری کسب خواهند کرد. همچنین آنها یاد می گیرند، شرکت شما را به عنوان برندی قابل اعتماد که اطلاعات دقیقی ارائه می دهد، به حساب آورند. محتوای ارزشمند چنان تاثیر مهمی بر نرخ بازاریابی دارد که BiGCommerce آن را به عنوان گام مهم بهینه سازی برای فروش در سال 2020 عنوان کرد. اگر محتوای فوق العاده‌ای برای مخاطبان هدف خود تولید نکرده‌اید، پیوندی ایجاد نمی کنید که باعث شود مصرف کنندگان بخواهند از نام برند شما حمایت کنند.

 4. محتوای معتبر، برند شما را به عنوان یک صنعت پیشرو تثبیت می کند

  تثبیت برند خود به عنوان یک صنعت پیشرو نیازمند اتخاذ رویکردی متفاوت نسبت به ایجاد روابط با خریداران دارد. شما باید محتوایی متفاوت و پیشرو منتشر کنید که به صورت بی طرفانه بینش هایی در مورد روند و موانع صنعت شما دارد. به نظر می رسد به اشتراک گذاشتن اطلاعاتی که به موفقیت رقبا کمک میکند، ایده بدی است. بیشتر اوقات، شما شروع به ساختن پل هایی بین خود و سایر شرکت ها می کنید. به محض اینکه آنها شما را به عنوان مرجعی پیشرو در نظر بگیرند، ممکن است زمانی که وقت و منابع لازم جهت انجام پروژه ها را ندارند، آنها را به سمت شما هدایت کنند. شما میخواهید رقابت کنید، اما می توانید از همکاری نیزبهره‌مند شوید.

 5. تولید محتوا باعث افزایش فروش نمایندگان فروش میشود

  در حال حاضر نمایندگان فروش دارای مشاغلی پرتقاضا و پرفشار هستند. شرکت ها به آنها حقوق خوبی می دهند زیرا آنها مهارتی اساسی در بستن معاملات دارند که باعث درآمد زایی می شود. متاسفانه، بسیاری از نمایندگان فروش احساس فشار بیش از حد می کنند، زیرا مجبورند مشتریان بالقوه خود را قبل از نهایی کردن معاملات آگاه کنند. هر دقیقه که نماینده فروش صرف دادن اطلاعات اساسی به مشتری می کند، زمانی است که نماینده می توانست کالا یا سرویسی را به فروش برساند. نوشتن مطالب، آموزش و دستورالعمل های لازم برای مشتریان را قبل از آنکه تصمیم به صرف هزینه بگیرند، فراهم می کند. هنگامی که انها با نمایندگان فروش شما تماس می گیرند، بسیاری از اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری را دارند. در آن مرحله، متخصصین فروش می توانند بر روی آنچه بهتر انجام می دهند تمرکز کنند، مانند، پرداختن به جزئیات، ایجاد رابطه و امضای قرارداد.

مشتریان

اشخاص حقیقی و حقوقی که به ما اعتماد کردند.

مایل‌اید از محصولات گروه رمزین دیدن کنید؟

مشاهده محصولات