rabsana logo

دریافت نماد ساماندهی

دریافت نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی

چرا باید نماد ساماندهی دریافت کرد؟

اگر صاحب یک وب سایت در زمینه رسانه های دیجیتال مانند رسانه های کاربر محور، پایگاه های خبری، فروشگاه های اینترنتی، آموزشگاه آنلاین، سایت تبلیغاتی و یا وب سایت بازیهای رایانه‌ای هستید، میبایست حتما نماد ساماندهی الکترونیکی را دریافت کنید.

زیرا علاوه بر اعتماد بیشتر کاربران به وبسایت شما، از فیلتر شدن ناگهانی آن نیز جلوگیری می کنید.

این نماد توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر می شود، باعث نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر روی وب سایت شما می شود که در صورت بروز هرگونه ناهنجاری، به سرعت به شما اطلاع خواهند داد.

شما میتوانید از این پس با خیال راحت، دریافت نماد ساماندهی را به کارشناسان رابسانا بسپارید. کارشناسان شرکت توسعه دهنده رابسانا در تمام مراحل با شما همکاری خواهند کرد تا نشان ساماندهی خود را در کوتاه ترین زمان دریافت نمایید.

دریافت نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی

اهمیت ثبت ملی نماد ساماندهی

علی رغم اینکه در حوزه های سنتی و غیر دیجیتال فرهنگی چارچوبها و ضوابط مشخصی برای فعالیت وجود دارد و علی رغم اینکه در اغلب قریب به اتفاق کشورها قوانین محکم و قابل اتکایی برای سامان بخشیدن به فضای فعالیتهای مجازی وجود دارد، متاسفانه در حوزه فعالیتهای فرهنگی دیجیتال و کلا حوزه فعالیتهای تحت شبکه، عدم وجود ضوابطی دقیق و کارآمد در کشور موجب آشفتگی فضا شده است به طوریکه حتی برای دست اندرکاران و شاغلین این حوزه، حقوق و تکالیف مشخصی وضع نشده است. این مساله ضمن آنکه فضا را برای فعالیتهای غیر مجاز فراهم می کند، زمینه تعرض به حقوق عموم مردم را نیز به وجود می آورد. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به دنبال آن است که فضای فعالیتهای فرهنگی دیجیتال در کشور را با ایجاد زیر ساختهای حقوقی، نظارتی و اجرایی، سامان بخشد. تلاشهایی همچون شناسنامه دار کردن نرم افزارهای رایانه ای، صدور مجوز برای موسسات و فعالیتهای فرهنگی دیجیتال و غیره، از جمله تلاشهایی است که در راستای این راهبرد صورت گرفته است.

با افزودن نشان ملی ثبت ساماندهی ، وب سایت شما تحت نظارت رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفته و به جهت احراز هویت مالک وب سایت ، سبب اعتماد کاربران به وب سایت میشود. ضمنا در صورت وجود هر گونه محتوای مغایر با قوانین ، قبل از فیلتر کردن وب سایت به شما هشدار داده میشود تا محتوا را اصلاح کنید و فیلتر بلافاصله و بدون اطلاع انجام نمیشود.

مشتریان

اشخاص حقیقی و حقوقی که به ما اعتماد کردند.

مایل‌اید از محصولات گروه رمزین دیدن کنید؟

مشاهده محصولات