rabsana logo
آموزش لاراول بصورت اصولی و از پایه

لاراولLaravel ، یکی از فریمورک های (Framework) زبان برنامه نویسی سمت سرور PHP میباشد که به علت مزایا و کاربردهای متنوع بهترین گزینه برای توسعه دهندگان وب اپلیکشن ها شده است. از آنجایی که این فریمورک بر پایه مدل MVC طراحی شده است، اگر با مدل سه لایه‌ای MVC آشنایی داشته باشید، میتوانید به راحتی لاراول را یاد بگیرید.

این فریمورک با ویژگی های کاربردی خود باعث می شود که توسعه دهندگان، وبسایت خود را به سرعت و بدون سختی ایجاد کنند.

مزایای لاراول به شرح زیر است:

فریمورک بسیار سودمند PHP

پشتیبانی از بلید (template engine)

شخصی سازی راحت و انعطاف پذیر

یادگیری آسان

پشتیبانی از خط فرمان artisan

پشتیبانی از MVC

امنیت

سیستم مهاجرت بانک اطلاعتی


همانطور که مشاهده کردید، فریمورک لاراول دارای مزایا و کاربردهای بسیاری جهت طراحی سایت ها و اپلیکیشن های تحت وب است، به همین دلیل بسیاری از توسعه دهندگان علاقه ویژه‌ای به استفاده از فریمورک لاراول دارند.

شرکت طراحی وبسایت واپلیکیشن رابسانا نیز برای علاقمندان به یادگیری فریمورک پرسرعت لاراول، فیلم آموزشی لاراول را گردآوری و تدوین نموده است.

اگر آشنایی اندکی با فریموورک لاراول داشته باشید میتوانید با خرید فیلم های آموزش لاراول پیشرفته شرکت رابسانا،این فریمورک محبوب، پرسرعت، و پراستفاده در حوزه طراحی سایت و وب را به صورت پیشرفه فرا بگیرید. فیلم های دوره آموزشی لاراول پیشرفته رابسانا کاملا متناسب با نیاز جامعه و بازار کار طراحی شده؛ به طوری که پس از اتمام این فیلم های آموزشی می توانید بلافاصله به عنوان توسعه دهنده سمت سروردرشرکت های طراحی سایت استخدام و یا اینکه به صورت فریلنسری کار کنید، و یا اینکه توسعه دهنده کسب و کارو سایت آنلاین خود شوید.

دوره آموزش لاراول پیشرفته
تعداد دانشجو
۲۶.۲۶۱نفر
مدت زمان
۲۰۰دقیقه
هزینه آموزش
۳۰۰هزار تومان
مدرس
مهندس سی سختی
دوره آموزش لاراول پیشرفته
تعداد دانشجو
۲۶.۲۶۱نفر
مدت زمان
۲۰۰دقیقه
هزینه آموزش
۳۰۰هزار تومان
مدرس
مهندس سی سختی

سوالی پیش آمده است؟
برای دریافت پاسخ سوالات خود با کارشناسان ما تماس بگیرید