rabsana logo
آموزش طراحی وبسایت صرافی ارزهای دیجیتال

امروزه با افزایش سرسام آور ارزش بیت کوین و سایرارزهای دیجیتال و رمزارزها، افراد زیادی جذب این بازار شده‌اند، اما به علت مسائل مختلفی از قبیل تحریم ها و عدم همکاری بسیاری از صرافی های بزرگ و بین‌المللی با ایران، مشکلات زیادی برای کاربران و سرمایه گذاران ایرانی به وجود آمده است.

بسیاری از افراد با استفاده از تقاضای بوجود آمده اقدام به راه اندازی صرافی های آنلاین درداخل کشور نموده‌اند که این مشکل را تا حد زیادی برطرف و دسترسی افراد به این بازار های مالی را تسهیل کرده‌اند.

با افزایش روزافزون تقاضا جهت فعالیت در بازارهای مالی، صرافی های آنلاین نیز گسترش پیدا کرده اند. شرکت طراحی وبسایت و اپلیکیشن رابسانا با توجه به این موارد و به عنوان اولین شرکت ارائه دهنده فیلم آموزشی ساخت وبسایت های صرافی آنلاین و کیف پول دیجیتال، اقدام به ضبط، گرد آوری و تدوین دوره های آموزشی ساخت سایت صرافی آنلاین ارز دیجیتال کرده است.

افراد علاقمند به طراحی و راه اندازی وبسایت صرافی آنلاین می توانند با خرید این دوره اموزشی طراحی سایت معاملات ارزهای رمزنگاری شده مجازی و الکترونیکی، کیف پول‌های آنلاین الکترونیکی، روش ها و تکنیک های موردنیاز جهت طراحی این نوع از وبسایت های معاملاتی را فرا گیرند وعملی نمایند.

همچنین کاربران و خریداران این دوره فیلم آموزشی، پس ازاتمام دوره آموزشی ساخت و طراحی سایت صرافی آنلاین و کیف پول دیجیتال، قادر خواهند بود که وبسایت خرید و فروش ارز دیجیتال خود را طراحی و یا به عنوان توسعه دهنده شروع به ساخت وبسایت و یا پشتیبانی از دیگر وبسایت های صرافی آنلاین کنند.

دوره آموزش طراحی سایت ارز دیجیتال
تعداد دانشجو
۲۶.۲۶۱نفر
مدت زمان
۲۰۰دقیقه
هزینه آموزش
۳۰۰هزار تومان
مدرس
مهندس سی سختی
آموزش ساخت وبسایت صرافی ارزهای دیجیتال
تعداد دانشجو
۲۶.۲۶۱نفر
مدت زمان
۲۰۰دقیقه
هزینه آموزش
۳۰۰هزار تومان
مدرس
مهندس سی سختی

سوالی پیش آمده است؟
برای دریافت پاسخ سوالات خود با کارشناسان ما تماس بگیرید